کاشت مو به روش SFIT

مقدمه

طاسی دیگر اتفاقی غم انگیز و لاینحل نیست. شما میتوانید دوباره رشد موهای خودتان را روی سرتان ببینید. یکی از جدیدترین روش‌های کاشت مو، روش SFIT بوده که با استفاده از این روش، بیمار، موهای طبیعی خودش را خواهد داشت. این موها قابل رشد بوده و برای کاشت این موها، نیازی به پرپشت بودن موهای پشت سر نیست.

در این روش که نیاز به جراحی و بیهوشی ندارد، متخصص با استفاده از بی‌حسی موضعی، فولیکول‌های مو را به صورت دانه‌ای و یا گروهی با استفاده از هولدرهای دستی از بانک مو خارج و در قسمت مورد نیاز می‌کارد.

این شیوه‌ی کاشت مو بدون برش و خونریزی بوده و نیازی به تراشیدن موهای سر نیست. همچنین در صورتی که در پشت سر بیمار که قسمت امن سر می‌باشد، بانک موی غنی برای برداشت پیازهای سالم مو وجود نداشته باشد، متخصص از قسمت‌های مختلف بدن که قابل مشاهده نیستند، موهایی برداشته و در محل مورد نیاز می‌کارد. این موها همچون موهای طبیعی سر رشد خواهند کرد.

یکی از مزایای این روش کاشت مو نسبت به سایر روشها علاوه بر اینکه خبری از خونریزی، بخیه، بیهوشی و جراحی نیست، نتیجه زودتر حاصل شده و بیمار نیازی به استراحت بعد از عمل نداشته و زندگی روزمره خود را ادامه خواهد داد.

 

طاسی را با موی طبیعی خودتان درمان کنید! کاملا طبیعی ، قابل رشد و مقرون به صرفه، بدون درد و خونریزی!
در مورد کاشت مو ، آن هم در سالهای اخیر چیزهای زیادی شنیده اید و شاید بسیاری از کسانی که به روش های سنتی و با جراحی اقدام به این عمل کرده باشند، شما را از جراحی و اقدام به این عمل ترسانده اند.
اما دروش SFIT یا همان FIT نیازی به جراحی و بیهوشی چند ساعته نیست. گرچه شاید مدت زمان بیشتر و یا تعداد جلسات بیشتری را برای کاشت مو صرف کنید اما از جراحی و خونریزی خبری نخواهدبود .
در این روش، متخصص مجرب کاشت مو ، با استفاده از بی حسی موضعی ، فولیکولهای مو را به صورت گروهی یا دانه ای به وسیله ی هولدرهای دستی مخصوص این کار ، از بانک مو برداشت می کند و این پیازچه های سالم مو با دقت در محل مورد نظرسر کاشته می شوند و از جراحی و بخیه خبری نیست در نتیجه دوره نقاهتی هم وجود نداشته و زندگی روزمره ادامه خواهد داشت.
و البته در این تکنیک ، حتی اگر در کل ناحیه ی سر ، قسمت پشت سر که قسمت امن سر بوده، مویی وجود نداشته باشد از موهای بدن برداشت میشود که محل برداشت قابل مشاهده نبوده ولی در ناحیه کاشت، موهای طبیعی و قابل رشدی را شاهد خواهیم بود.
این روش اولین بار در سال ۲۰۱۴ توسط دکتر احمد حسین پور در انجمن بین المللی جراحان پیوند مو در شیکاگوی آمریکا مطرح شد و مورد تایید و استقبال همگی جراحان قرار گرفت. که البته روش پیشرفته تر آن به نام U.FIT(Unshaven FIT) فقط در دو نقطه ی جهان یعنی ایران و کانادا و کلینیک های دکتر حسین پور انجام می شود.
اما باید توجه داشت که با وجو این که این روش به علت عدم نیاز به جراحی نسبت به روش FUT مورد پسند عموم واقع شده است ، لازم است که در مراکز کاملا تخصصی و زیر نظر متخصص مربوطه انجام پذیرد.
باید خاطر نشان کرد که انجام این تکنیک در مکانهای نامعتبر و توسط افراد غیر متخصص ممکن است عوارضی همچون ایجاد سوراخ و حفره در محل های کاشت و یا بجا ماندن اسکار هولدرهای دستی در پوست سر و آسیب شدید به بانک مو را به همراه داشته باشد.
همچنین ممکن است به علت طولانی شدن زمان کاشت، پیاز و ریشه موهای برداشت شده به علت عدم خونرسانی از بین بروند و بعد از گذشت ۶ تا ۸ ماه موهای کاشته شده مثل موهای عروسک غیر طبیعی و زشت رشد نمایند .
بنابراین برای گرفتن نتیجه ی دلخواه از این روش، نیازمند یک متخصص حرفه ای با مهارت بالای کاشت مو خواهید بود تا شاهد کاشت مو با تراکم عالی ، خط رویش کاملا طبیعی و عدم وجود نمای عروسکی شکل باشید.
کلینیک تخصصی ایران مهر با استفاده از تجارب متخصصین خود همواره به عنوان یکی از معتبرترین مراکز ، رضایت بیماران خود را فراهم نموده و در زیباسازی ، ترمیم و نگهداری پوست و موی عزیزان همواره همراه و هم گام بیماران گرامی است .

 

 

 

دریافت مشاوره رایگان


برای دریافت مشاوره رایگان شماره خود را ثبت نمایید

دیگر خدمات ما

وبلاگ

جوانسازی چانه و گردن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان ...

چهارشنبه , 02 ژانویه 2019

افتتاحیه سایت ایران مهر

کلینیک فوق تخصصی جراحی و زیبایی ایران مهر به زودی، با افتتاح سایت خود فعالیت‌های ...

چهارشنبه , 02 ژانویه 2019

رهایی از درد لیزر موهای زائد

با درد لیزر موهای زائد چه کنیم؟ یکی از مواردی که موجب می‌شود افراد برای از بین ب ...

یکشنبه , 30 دسامبر 2018